Marcialonga - cyklo + Mácháč + Sudety + Lipno

31.05.2012 13:47

Neuvěřitelně dobrá zpráva přišla z Itálie z Marcialongy, kde jsme měli po úspěchu v zimě na trati letní cyklo variany dva ostřílené borce - Tomáše Jakoubka a Petra Lukosze. Oba se ukázali ve výbroné formě a dali tak jasný signál ostatním týmům, že s námi musí počítat. Tomas se před závěrečným během posunul na 3. místo, kousek za ním je na 6. místě Petr. Běh se je na pořadu začátkem září, tak pořádně fanděte, ať to Tomas vyhraje a Petr to dotáhne na bednu. Více zde: marcialonga

1. Bruno Debertolis - 5:24,35

3. Tomáš Jakoubek - 5:56,43

6. Petr Lukosz - 6:10,26

Dalším závoďákem o víkendu byl Jedla, který vyrazil na 15 km dlouhý běh kolem Mácháče, kde udržel slibné tempo a ukázal, že z něho roste velký závodník. Více zde: Mácháč

1. Vít Pavlišta - 49:11

20. Michal Jedlička - 59:42

Ježek si zase zajel na silničce známý závod Sudety, kde na 95 km dlouhé trati byl 45. v čase 2:47,26. Výsledky zde: Sudety

Aby toho neměl málo, tak si také ještě dal můj oblíbeny Pepi marathon ve Velkých Karlovicích, kde obsadil skvělou 12. příčku. Výsledky zde: Pepi Marathon

Martin Holub zase udivuje svým širokým sportovním záběrem a po motorkách nás tentokráte překvapil jachtařskou regatou na Lipně, kde spolu s Romikem při premiéře skončili na 6. místě celkově, v rozjížďkách byli dokonce dvakrát čtvrtí.